2651079969

Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Find your Property
Find your Property
(€). 0
(€). 10,000,000
More Fields >>
  • 6 views

A-1812 - Πωλείται 3αρι διαμέρισμα 83 τ.μ. του 2008 υπερυψωμένου ισογείου στους Αμπελόκηπους Ιωαννίνων

Αρχιεπισκόπου Σεραφείμ 4, Αμπελόκηποι, 45445, Ιωάννινα Επιβεβαίωση Καταχώρησης:  12-05-2026
145.000 €
Τιμή/Τ.μ.:  1.741 €

Περιγραφή

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ HOUSE4YOU
Πωλείται 3αρι διαμέρισμα κατασκευής 2008 επιφάνειας 83.3 τ.μ. υπερυψωμένου ισογείου στην περιοχή Αγίων Αποστόλων στους Αμπελόκηπους Ιωαννίνων .

Το διαμέρισμα διαθέτει σαλόνι , κουζίνα , μπάνιο με παράθυρο και 2 δωμάτια με εντοιχισμένες ντουλάπες.
Με κουφώματα αλουμινίου και σίτες στυλ ρολού. 
Αυτόνομη θέρμανση και τζάκι.
Με μεγάλο μπαλκόνια και ωραία θέα.
Διαθέτει ακόμη κλειστή αποθήκη και μια ανοιχτή θέση πάρκινγκ
Η οικοδομική του άδεια έχει εκδοθεί το 2006.

 Ετικέτες

 Μοιράσου

Facebook   Tweet

Χαρακτηριστικά

Βασικά Χαρακτηριστικά

Υπνοδωμάτια
2
Μπάνια Περιγραφή
Μπάνιο (νιπτήρα-τουαλέτα-μπανιέρα) 1
Τετρ. μέτρα
83.30 τ.μ.

Parking

Πάρκινγκ
1
Περιγραφή για το Πάρκινγκ
Ανοιχτή θέση

Κατασκευή Χαρακτηριστικά

Κατασκευής
2008

Πληροφορίες Ακινήτου

Τετραγωνικά Μέτρα
83.3 τ.μ.

 
 
 

About Us

Το House4You προσπαθεί να αποτελέσει πρότυπο προβολής ακινήτων απο το Internet μιας και γίνεται προσπάθεια η παρουσίαση τους να είναι πλήρως κατατοπιστική για τους χρήστες χωρίς καμία διάθεση παραπληροφόρησης.

Μας βρίσκετε

Δωδώνης 13, Ιωάννινα, TK.45221
Τηλ. (+30) 26510 79969

Social Network

Σύλλογος Μεσιτών Ιωαννίνων

Το House4You είναι μέλος του Συλλόγου Μεσιτών Ιωαννίνων
Μέλος του Συλλόγου Μεσιτών Ιωαννίνων